El. žákovská knížka

Elektronická žákovská knížka

Vážení rodiče,
v ZUŠ Třinec používáme elektronickou žákovskou knížku.

V elektronické žákovské knížce rodiče zjistí:

Na jednom místě se zobrazují data za všechny obory žáka a v případě sourozenců jsou rodičům zobrazena data za všechny děti.

Tyto elektronické žákovské knížky mohou používat také žáci, a to se stejnými funkcemi s výjimkou možnosti odeslání omluvenky!


Přihlášení do elektronické žákovské knížky

Přihlášení do elektronické žákovské knížky je možné:

Na vámi zadaný e-mail, který jste uvedli na přihlášce ke studiu, byly zaslány přístupové údaje (zaslání těchto údajů si můžete také vyžádat u učitele nebo na sekretariátu školy, a to telefonicky nebo e-mailem). Přístupové údaje obsahují:

Tyto přihlašovací údaje si prosím pečlivě uschovejte. Pokud zapomenete své heslo, klikněte na „Zapomněli jste heslo?“ Po zadání vašeho e-mailu vám bude na tento mail odesláno nové heslo. V případě problémů s přihlášením nebo při změně vaší e-mailové adresy kontaktujte prosím svého učitele nebo sekretariát školy.

Můžete se také přihlásit přes Facebook nebo Google, v případě že používáte pro tyto služby stejný mail jako pro přihlašování do elektronických žákovských knížek. Heslo je pak stejné, jako máte na Facebooku či Google.